НЕ СМЕАМ ДА ГО НАПРАВАМ ТОА! Милица Павловиќ изнесе скандалозни докази за саботажа на нејзината кариера и песна, пејачката повеќе не сака да молчи!

16 септември, 2021
Screenshot 2021-09-16 161146

Имаше многу шпекулации за тоа кој го саботира успехот на Милица и што се случува зад сцената од јавниот живот на познатата пејачка.

Неодамна, Милица Павловиќ гостуваше во емисијата Ами Џи шоу и по тој повод ексклузивно откри се за проектот „Пејачка“, нејзините колеги од сетот, Милош Тимотијевиќ, со кого се бакна, а ја допре и темата за саботажа и кој стои зад сето тоа.

Милица истакна дека била многу срамежлива кога станува збор за бакнување пред камера и посочи дека Тимотијевиќ се бакнува многу убаво и не би го променила.

Пејачката остана мистериозна за успехот на нејзината песна и зошто не е никаде во трендинг, бидејќи е многу слушана, што ги подгрева сомнежите дека самата пејачка мисли дека некој ја саботира.

– Не можам да покажам со прст кон некого, не можам без докази, сето тоа ќе се реши наскоро. Тоа е најскапиот спот во мојата кариера и штом ќе го добијам одговорот ќе го споделам со сите. Можеби има некои повисоки сили, можеби не е директна магија – рече Милица.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris