Не сте навикнати да ја гледате ваква ЈК! Таа објави фотографија која го запали цел интернет!

22 февруари, 2021
јк

Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) изненади со нова фотографија, а тоа е едно од нејзините изданија во кое не сте навикнале да ја гледате.

Имено, Јелена честопати, ги истакнува своите атрибути поради кои многу луѓе и завидуваат, а овој пат позираше буквално закопчана до грлото, но ги предизвика истите реакции како кога има минимална облека.

Карлеуша на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира во бел дуксер, а на главата имаше капуљача. Го сликаше лицето одблизу, а многумина беа воодушевени од тоа колку убаво изгледа пејачката.

Јелена ги почести своите следбеници со нова фотографија, а тие реагираа на нејзиниот пост, па имаше само низа комплименти за нејзиниот изглед.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi