Неизмерната сестринска љубов е нешто НАЈПРЕКРАСНО: Тања Савиќ во сребрен фустан прошета со својата сестра Биљана

20 август, 2021
326418_tanja-savic_ff

Пејачката ја искористи можноста да издвои време по настапот, кој го посвети на мирот и нејзината сестра Биљана Савиќ

Жешките летни денови станаа предизвик, па сите бараат начин да се разладат, да одат покрај море, подалеку од асфалтот. Така, некои пејачи, кога имаат закажано настапи на црногорскиот брег, ги користат сите слободни минути за да уживаат и да се релаксираат.

Пејачката Тања Савиќ ја искористи приликата да се прошета по улиците на Котор со својата сестра Биљана Савиќ и на својот профил на Инстаграм ја сними и сподели целата сестринска среќа.

За оваа прилика, таа одлучи да облече фустан со сребрена боја и црни чевли, а косата ја крена во пунџа. Заедно со овој светкав стајлинг, таа додаде и пристојни обетки.

Нејзината сестра беше облечена нешто поинаку и носеше тесно црно здолниште, розова маичка на прерамки, шарена беж чанта додека косата и беше извиткана, и на сето тоа додаде црни сандали со жолти детали.

Неизбежно, нејзината сестра е нејзината најголема поддршка, напиша таа под фотографијата:

– Среќна сум кога ме држиш за рака – напиша Тања, додека нејзината сестра емотивно одговори дека никогаш нема да ја напушти.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi