Нема да ја препознаете, ВО ЧЕКОР СО СВЕТСКИTE ТРЕНДOВИ, ова веќе не е старата Цеца! (ФОТО)

13 мај, 2021
Screenshot_1

Штом се пофали со својата нова фризура на социјалната мрежа Instagram, пејачката доби безброј позитивни коментари за нејзиниот изглед.

Фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ ја покажа големата промена што ја направи, а судејќи според коментарите, тоа е полн погодок.

Имено, Цеца реши да ја промени фризурата, а фризерот и предложи да си направи шишки, кои се во тренд оваа сезона. Пејачката го прифати тоа, и ја надогради косата, па се пофали со резултатите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi