„НЕМАМ СТАРАТЕЛСТВО НАД ДЕЦАТА“! ТАЊА САВИЌ ГИ ОТКРИВА ДЕТАЛИТЕ ЗА ПРЕСУДАТА!

23 март, 2021
TANJE

Официјално добив пресуда за враќање на децата. Јас сè уште немам старателство над децата, тоа не е решено, ќе мора да се бориме за тоа од Србија. Пресудата донесе само одлука децата да се вратат во Србија затоа што со сите трудови докажав дека децата живеат тука, дека имаат престој, дека се образовани тука, дека поминавме повеќе време тука отколку во Австралија – рече Тања.

Разговарав со децата, тие се збунети, беа без мене една година, а сега знаат дека ќе бидат без татко ми. Тоа е пресвртна точка во нашите животи што е тешко. Не знам што да мислам. Многу ми е жал за себичноста на еден родител, и тоа во овој случај не сум јас.

Мојата голема желба за мојот роденден се оствари и нема посреќна мајка од мене. Сè уште немам можност да ги прегрнам децата, тоа ќе биде наскоро – додаде Савиќ, а потоа истакна дека сè уште има цел список на неисполнети желби, иако се оствари најголемата.

Tanja Savić

Имам желби, не постигнав сè. Сепак, јас сум среќна жена затоа што малите нешта ме прават среќен – заклучил пејачот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris