НЕМАМ ТЕПИСИ НИ ЗАВЕСИ, ЖИВЕАМ КАКО ЧЕРГАРКА! Наташа Беквалац го покажа станот – останала и без гарнитура и трпезарија! (ФОТО)

14 септември, 2021
Natasa-Bekvalac-10

Убавата Наташа се пожали на фановите и ги откри главните виновници.

Познато е колку Наташа Беквалац сака кучиња и дека чува дури неколку во нејзиниот дом, но не е се супер и прекрасно додека живее со нив.

Наташа призна дека често и се појавуваат главоболки, а бидејќи е активна на Инстаграм, таа покажа и како изгледа нејзиниот дом откако нејзините кучиња го уништиле ентериерот.

Се разбира, таа се пошегува во нејзин стил бидејќи нејзината љубов кон животните е безусловна, дури и кога тие се непослушни и непослушни.

„Немам теписи, немам завеси, немам трпезарија, изедена е… И гарнитурата е изедена, живеам како чергарка… Тоа е се што имам да кажам мојот живот… “, напиша убавата пејачка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi