Неверојатен ХАОС во „Ѕвездите на Гранд“: Цеца и Саша Поповиќ во жестока пресметка – „Дојдов овде да оценувам, а не ти да ме малтретираш“

30 септември, 2021
2ec29bc94c27c139a6578eb51d3866b2c16adf34

„Sвездите на Гранд“ стануваат сѐ поинтересни

Новата сезона на „Sвездите на Гранд“ донесе големи промени, но и сериозни судири меѓу членовите на жирито.

Цеца Ражнатовиќ, одлично се вклопи во тимот, а по кавгата што ја имаше со Драган Стојковиќ Босанц во претходната емисија, новата епизода на „Sвездите на Гранд“ ќе донесе нови расправи.

Цеца и Саша во жесток конфликт

Овој пат, Цеца влезе во конфликт со Саша Поповиќ, бидејќи не ѝ се допаднаа неговите потези.

 – Ајде, тие што го притискаат паник копчето, но ти… – ѝ рече Саша на Цеца, додека таа немо го гледаше.

– Ти да го притиснеш паник тастерот? – повтори Поповиќ, што ја исфрли музичката sвезда од такт.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris