НЕВЕРОЈАТНА ТРАНСФОРМАЦИЈА! Анастасија Ражнатовиќ објави фотографија од младоста, НЕМА ДА ЈА ПРЕПОЗНАЕТЕ (ФОТО)

1 септември, 2021
444511_anastasija-izvini-za-press-6_f

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ ѝ испрати роденденска честитка на својата пријателка, која се состои од неколку слики од нивните тинејџерски денови.

Анастасија е пријателка со Тара Милутиновиќ една деценија, а сега на нејзиниот роденден ѝ посвети убави зборови. Заедно со честитките, Ражнатовиќ прикачи и фотографија од младоста, со што ја потсети јавноста како изгледала порано.

– Ајде да се радуваме уште 100 години со квалитетна музика, добри пијалоци и храна – напиша Анастасија, па дури објави и видео од забава со Тара, каде се качени на столчиња и се веселат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi