НИ СРАМ НИ ПЕРДЕ: Карлеуша ја осудија за скандалозното облекување, а таа продолжи да се однесува уште полошо! (ФОТО)

3 август, 2021
197182_untitled_f

Карлеуша не престанува да претерува, сака да биде девојка во петтата деценија.

Јелена Карлеуша не престанува да се срамоти во својата петта деценија од животот, обидувајќи се да биде рамо до рамо со многу помлади девојки од неа, но не сфаќа дека тоа не ѝ оди баш, туку дека излегува смешно.

Имено, по објавувањето на фотографијата од видно фотошопираниот задник, Јелена сега облече минијатурно бикини од кое сѐ „излегува“ , а исцртаните брадавици го привлекоа вниманието на сите, па доби низа негативни коментари во кои луѓето ја исмејуваат и велат дека таквото однесување и облекување не ѝ прилегаат.

Во еден момент, таа ги забрани коментарите, оставајќи ги само позитивните.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi