Ни таа не одолеа на светскиот тренд: Марија Шерифовиќ во невидено издание (ВИДЕО)

14 април, 2021
973abdeee2d944c8624cab244410e469b7db5039

Пејачката не можеше да одолее на новиот тренд

Марија Шерифовиќ со своите следбеници споделува дневни настани од нејзиниот живот. Овој пат, таа успеа да ги насмее до солзи.

Иако отсекогаш негувала „момчешки“ изглед, пејачката не можеше да одолее на новиот тренд, па за време на паузата за снимање на шоуто Ѕвездите на Гранд, Марија заедно со Јелена Карлеуша пробаа нов филтер, кој стана планетарно популарен кај жените.

Мери покажа како би изгледала доколку се подложи на естетска корекција на усните. Што мислите? Како би изгледала?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi