НИКОГАШ ДОСЕГА ВИДЕНА ФОТОГРАФИЈА ОД МЛАДА НЕДА УКРАДЕН: Еве како изгледала во 80-тите!

15 јули, 2021
250533_neda-ukraden-2_ls (1)

Српската пејачка Неда Украден (70) изгледа одлично во осмата деценија, а сега на Интернет се појави фотографија од нејзината младост.

Косата на Неда е темна, скратена до рамената, а она што е особено интересно се тенки шишки кои во тоа време беа многу популарни, пишува Glossy.

Нејзините златни обетки со еден светол детал на нив привлекуваат внимание и на фотографијата.

Нашминкана е темно сивкасто. Како и денес, стилот беше на нејзина страна, па таа носи блуза од животински принт.

Пејачката денес има 70 години, а роденденот го слави на 16 август. Се подразбира дека таа е вистинска лавица и во знакот и во животот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi