НИКОГАШ ПОПРОВОКАТИВНА! Цеца со жешко видео од базен ги распамети сите, а на неа… (ВИДЕО)

20 јануари, 2021
281484-337161_screenshot_f_0c43_1000x1000

Цеца објави видео, сето тоа за потребите на еден едиторијал.

Фолк sвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ позираше во базен со цел да снима едиторијал, па сподели дел од атмосферата со своите обожаватели на социјалната мрежа Instagram.

Имено, Цеца позираше во син фустан во базен, совршено нашминкана, со долга црна коса.

Многу нејзини обожаватели со ентузијазам започнаа да го коментираат видеото што пејачката го објави и ѝ порачаа дека блеска, како и фактот дека никогаш порано не изгледала поубаво.

Да потсетиме, Цеца моментално ужива во врската со Богдан Срејовиќ, а веста за нивната врска одекна во домашната јавност и пошироко.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris