НИКОЈ НЕ ПАМЕТИ СО ШТО СЕ ЗАНИМАВАШЕ ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ ПРЕД ДА СТАНЕ ПЕЈАЧКА: Тоа беше нејзиниот главен извор на ПАРИ и беше одлична!

8 август, 2021
120112_td_f

Тијана Дапчевиќ ја започна кариерата во средно училиште, одлично се снајде, но сепак одлучи да пее!

Тијана Дапчевиќ прво беше водителка!

Таа со години игра на музичката сцена, сите ги сакаат нејзините песни и едноставно е невозможно прославата да помине без да се слушнат некои нејзини хитови.

Сепак, речиси никој не знае со што се занимавала пејачката пред да влезе во светот на музиката.

Според медиумите таа започнала да работи како водителка како тинејџерка и била многу успешна во тоа.

– Уште бев 4 –та година гимназија … Се случи моите пријателки од училиште да дојдат до идеја да одам во таа радио станица да земам билети што моите пријателки ги освоија бесплатно на некоја забава и ми велат затоа што јас сум најслободна јас да одам – се сеќава пејачката и додава:

– Одам во таа радио станица, доаѓа човекот да ми даде билети и јас одам таму да разговарам со него и тој ми вели „Боже, како имаш прекрасен глас, ајде да влеземе и да ги снимиме џинглите“. Стојам таму пред микрофонот и почнувам да зборувам и не можам да запрам и таму всушност се заразувам со медиумите. Едно време, заработував од тоа, тоа беше мојот главен извор на приход.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi