НИКОЈ НЕМА ВАКОВ СВЕКОР! Боба Живојиновиќ направи хаос на настапот на Александра Пријовиќ, неговиот гест ќе се прераскажува со денови (ВИДЕО)

1 август, 2021
boba

Видеото набрзо стана вирално на социјалните мрежи, а многумина беа воодушевени од неговиот гест

Пејачката Александра Пријовиќ настапи во клуб во Белград, каде се појави и нејзиниот свекор Боба Живојиновиќ.

Имено, на изненадување на многумина, Боба во еден момент купи рози и ги фрли ливчињата на сцената.

Во занос на настапот на Александра, тој почна да откинува ливчиња од розите и да ги фрла на сцената, на што пејачката се насмевна.

Видеото набрзо стана вирално на социјалните мрежи, а многумина беа воодушевени од неговиот гест.

„Никој нема ваков свекор“, беше само еден од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi