Нивес Целзиус позираше целосно гола во базен: „Целзиус против жештините“ (ФОТО)

25 јуни, 2021
Screenshot_3

„Целзиус против жештините“, напиша Нивес во описот на фотографијата на која ги покри стратешктие места со жолта гума за пливање.

Нивес Целзијус одлучи да ја подигне уште малку неподносливата топлина што владее на Балканот овие денови. Имено, Нивес најде спас од топлината во базенот на нејзиниот балкон, а фотографијата на која се разладува целосно гола им го крена пулсот на нејзините следбеници.

„Целзиус против жештините“, напиша Нивес во описот на фотографијата на која ги покри стратешктие места со жолта гума за пливање.

„Што да напишеш?“, „Гориш“, „Убава“, „Јас би дал што било на светот да сум таа гума“, се само некои од коментарите под фотографијата.

Во коментарите има многу пораки од додворувачи, но Нивес не одговара на нив и како што неодамна призна, таа е во врска повеќе од една година, но го чува во тајност идентитетот на своето момче.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi