Нивес Целзијус призна дека е во врска веќе една година: „Тој е неверојатно згоден и ми дава слобода“

15 мај, 2021
nives-canva

„Разбирањето и толеранцијата е она што не прави компатибилни. А досега го немав тоа“ рече Нивес и додаде дека затоа досега не можела да функционира со други партнери.

Пејачката и писателка Нивес Целзијус (39) го крие својот љубовен живот од разводот со фудбалерот Дино Дрпиќ.

Неодамна, таа конечно призна дека е среќно заљубена.

Таа не сакаше да открие кој е нејзиниот нов партнер, но призна дека биле заедно една година.

– Ме прашуваат: „Па добро, имаш ли некој, дали се гледш со некого? Па да! Па, колку се гледате?“ Па една година! Што, дали се слушате секој ден? Не! Всушност, не се слушаме, веројатно затоа сме заедно толку долго, бидејќи две компатибилни лица се најдоа еден со друг, секој има свој вид на работа, ние сме доста зафатени со тоа прашање и понекогаш ни е тешко да се координираме – започна таа.

– Отсекогаш ми недостасуваше слобода во сите овие врски! Фактот дека некој не ми се јавува постојано, каде си, што си … ќе го поминеме сето тоа кога ќе се видиме, нема неискреност, лаги, сето тоа го решаваме на крајот, едноставно не мора да биде на дневна основа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi