Нивес Целзијус провоцира, како и секогаш, во минијатурно бикини додека ја прскаат бранови (ФОТО+ВИДЕО)

11 август, 2021
nives-celzijus-1-830x0

Хрватката ја запали имагинацијата на припадниците на посилниот пол

Хрватката Нивес Целзијус, во нејзин стил, позираше во минијатурно бикини, нагласувајќи ги нејзините атрибути на кои никој не остана рамнодушен.

Имено, Нивес лежеше делумно потопена во вода додека брановите ја прскаа, а во преден план беше нејзиното тело и гради, кои ги сврте кон камерата.

Нема сомнение дека оваа хрватка знае како да се разлади за време на топлите денови, но и како да ја разгори имагинацијата на припадниците на посилниот пол.

– Доџи кај мама – напиша Нивес со провокативните снимки што предизвикаа бројни реакции од нејзините следбеници на Instagram.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi