Нивес Целзијус во најпредизвикувачкото издание во последно време: ‘Колку мачки гледате на видеото?’

20 мај, 2021
pjimage-4_JTuhAid

Објавата собра повеќе од 10.000 лајкови, а коментарите на машкиот дел од следбениците на Нивес сега се толку експлицитни што не можат ниту да се цитираат.

Кралицата на заводливите содржини на Инстаграм, Нивес Целзијус (39), повторно крена прашина на својот профил, објавувајќи видео кое го надмина неодамнешното фарбање на оградата и позирање во бакарен костим за капење.

Имено, додека се сончаше на терасата во минијатурен син костим за капење, Нивес се фати за нејзиниот мобилен телефон и започна да ја снима мачката што во тој момент минуваше покрај влезната врата, доловувајќи го, се разбира, нејзиниот одраз во стаклената врата.

– Колку мачиња гледате на видеото? – ги праша своите следбеници.

Колешката на Нивес, Индира Левак (47) веднаш се надоврза на објавата.

„Па, ја имаш истата мачка како мене”, напиша таа.

„Да, љубов, мачињата мора малку да ни се подружат“, одговори Нивес.

Објавата собра повеќе од 10.000 лајкови, а коментарите на машкиот дел од следбениците на Нивес сега се толку експлицитни што не можат ниту да се цитираат.

Со оглед на тоа што видеото предизвика долга дебата за бројот на „мачињата“, нè интересира колку вие гледате.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi