НИВЕС ГИ ПРАША ФАНОВИТЕ ШТО МИСЛААТ ЗА НЕЈЗИНАТА НОВА ФРИЗУРА И ПРЕДИЗВИКА БУРНИ РЕАКЦИИ: „Кој гледа во плетенките???“

23 март, 2021
Screenshot_7

Некои од следбениците дури успеаја да останат фокусирани и успеаја да одговорат на прашањето поставено од пејачката и писателка.

Нивес Целзијус е една од најследените Хрватки на Instagram со причина. Со своите провокативни објави, редовно поттикнува лавина реакции од своите следбеници, дури и кога само ќе ги праша за мислење за фризурата.

Имено, писателката и пејачка во понеделникот објави фотографија на која позира со плетена коса, но повеќето фанови ги привлече нејзиното бујно деколте.

„Плетенки, да или не?“ Ги прашала своите следбеници, а малкумина одговориле на нејзиното прашање.

„Кој гледа во плетенките?“, „Каде се плетенките?“, „Можеш да носиш што сакаш“, „Кој прво ги погледна плетенките, лаже“, напишаа нејзините обожаватели.

Сепак, некои од следбениците дури успеаја да останат фокусирани и да одговорат на нејзиното прашање за фризурата, па Нивес собра неколку корисни совети.

„Навистина ти се убави плетенките“, „Апсолутно дааа“, „Косата дефинитивно ти е супер“, „Очигледно сè ти стои добро, плетенки, виткана, права, па дури и без коса“, се некои од коментарите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris