Нивес ги разбуди страстите во минијатурно бикини од кое ЅИРКА еден мал детал… (ФОТО)

13 август, 2021
Screenshot_4

Нивес Целзијус моментално летува на островот Хвар, од каде споделува секси фотографии кои никого не оставаат рамнодушен.

Деновиве Нивес Целзијус поминува време на заслужен одмор со Снежана Мехун, која на крајот на летото ја слави својата моминска вечер пред брак, а со нив е и нивната пријателка Еција Ивучиќ со нејзиното момче Горан Белошевиќ.

„Живеј во моментот!“, Напиша Нивес, која моментално се наоѓа на островот Хвар, со фотографија која ги разбуди страстите.

Писателката и пејачката позираа со пијалок во раката на јахта во оскудно, црно бикини што го истакна нејзиното бујно деколте, а од нејзините минијатурни гаќички ѕирка тетоважа.

Никој не остана рамнодушен на оваа сцена. „Убавице“, ѝ напишала нејзината пријателка Еција.

„Топ, топ, топ“, рече момчето на Еција, тапанарот Горан Белошевиќ, на што Целзијус одговори со емотикон со бакнеж.

„Фантастично“, „Најубавата Хрватка“, „Прекрасна тетоважа“, „Ја креваш температурата“, коментираа следбениците на Нивес.

Инаку, Ивучиќ неодамна објави провокативна фотографија од позадината од Целзијус. „500 куни, жими мајка“, се пошегува Ивучиќ со сликата на приказната на Instagram.

Целзијус, која знае да се пошегува на своја сметка, самата ја објави фотографијата и изненади многу фанови со неочекуваната глетка.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi