Нивес и Еција се бакнуваат и танцуваат на плажа, обожавателите полудеа „Тие се бомби“ (ВИДЕО)

16 јуни, 2021
Screenshot 2021-06-16 003953

Нивес Целзијус и Еција Ивушиќ покажаа како се забавуваат на плажа, машкиот дел од следбениците падна во транс

Инфлуенсерките Нивес Целзијус и Еција Ивушиќ повторно ја зголемија температурата на социјалните мрежи.

Тие го запалија Инстаграм и го фрлија машкиот дел од обожавателите во прединфарктна состојба. Секоја објави видео на својот профил на кое се гледа како се забавуваат на плажа додека сè уште биле во Египет.

„Само љубов“, напиша Нивес во објавата. На видеото тие ги тресат задниците, танцуваат и на крајот од видеото паѓа дури и бакнеж. Не недостасуваа комплименти.

„Тие се бомби“, „Преслатки сте“, „Изгледате прекрасно“, „Вауу, колку сте убави“, беа само некои од коментарите. Нивес собра над седум илјади лајкови за објавата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi