НИВЕС НАВЛЕЧЕ ТАНГИ ВО ЕГИПЕТ! Луѓето на плажата паѓаат во несвест: Нека се види што е можно повеќе! Жанамари мораше да коментира! (ФОТО)

6 јуни, 2021
nives-je-zaljubljena-660x450

Нивес Целзијус и Еција Ивушиќ се на патување во Египет, а со обожавателите ги споделуваат сите незаборавни моменти. Двете уживаат во врелиот песок, а решија да се одморат на прекрасна песочна плажа.

Сепак, малкумина коментираа за плажата и прекрасната глетка. Сите други беа зачудени од нивното егзотично издание.

Позираа седејќи на јаже на плажа. И додека Нивес носеше разнобојни танга бикини, Еција блескаше во бел костим за капење. Фотографијата ја објави Еција на нејзиниот профил на Инстаграм.

Фановите полудеа

„Време е за Африка“, напиша Еција во изјавата. Наскоро коментираа Нивес, која ја напиша „Ќерко моја“ и Жанамари Перчиќ, кој кратко им порача дека се „бомби“.

Имаше и други фанови кои само продолжија со комплиментите.

„Во следниот живот, сакам да се вратам како она јаже на кое седите“, напишал еден воодушевен следбеник.

„Овој термометар има ерекц…“, напишал друг, воодушевен од нивните позадини.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi