Нивес не престанува да ја скокотка фантазијата на обожавателите, ги почести со жешка сцена од плиткото: „Мојата малечка е поубава од твојата“

2 јуни, 2021
Rf0fdc087a98cf2b3180b0b780552f274

Нивес Целзијус објави фотографија на Инстаграм на која друштво и прави нејзината драга пријателка Еција Ивушиќ.

Нивес Целзијус и Еција Ивушиќ уживаа во краткото патување во Египет од каде се вратија пред неколку дена, а сега споделуваат моменти на уживање со своите следбеници на социјалните мрежи.

Нивес на својот Инстаграм профил објави волшебна фотографија на која позира со Еција Ивушиќ во плиткото, а оваа сцена навистина малку остави на фантазијата на нивните обожаватели.

„Моjaтa малечкa е поубавa од твоjата“, напиша Нивес покрај објавата.

„Убави девојки“, „Згодници“, „Немој во длабокото, има грчеви“, „Многу поубава“, „Ти си дефиниција за убавина“, „Балканска убавица“, „Симпатични летни девојки“,„ Да, твојата малечка е многу убава“,„ И двете сте бомби“, гласеја некои од коментарите.