Нивес откри дел од нејзиното тело што вообичаено не го покажува! Фановите во транс: „И мојот е добар, но твојот ми е посладок“

5 февруари, 2021
Screenshot_1

Убавата Нивес Целзијус често ги изненадува фановите со своите фотографии на социјалните мрежи.

Во последната што ја објави, таа покажа дел од своето тело што ретко имаме можност да го видиме.

Нивес го разголи стомакот, покажа колку е затегнат и цврст а во преден план е струкот.

„Кој друг го обожава својот стук наутро“, ги прашала следбениците на Instagram.

„Да беше како твојот, кој не би го сакал“,„Добар е мојот, но посладок ми е твојот“, „Имаш убав стомак“, се само некои од коментарите на следбениците.

Нивес работи со полно работно време, постојано е во некои проекти, не е ни чудо што нејзината линија е беспрекорна бидејќи не престанува да работи.

Неодамна имавме можност да ја гледаме како член на жирито во емисијата „Твоето лице звучи познато“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi