Нивес се тркалаше полугола на кревет, па на фотографиите покажа повеќе отколку што планираше (ФОТО)

8 февруари, 2021
Screenshot_1

Нивес Целзијус објави фотографии на кои лежи во кревет на Instagram, а следбениците ја забележаа рефлексијата на стаклената врата зад неа.

Разноврсната пејачка и писателка Нивес Целзијус отпатува за викендот во Ровињ, од каде сè уште не се вратила.

Откако на Instagram откри дека веќе го соблекла костимот за капење, таа повторно ја скокотка фантазијата на своите следбеници со фотографии од креветот.

„Совршен ден за долги кафиња во кревет“, напишала покрај фотографиите во долна облека во кревет, покажувајќи на нив можеби и повеќе отколку што планирала.

„Совршено“, „Ми го поправи денот“, „Браво, прозорците ти се чисти“, напишаа нејзините следбеници кои го забележаа одразот на нејзиниот задник на стаклената врата зад неа. Фотографиите собраа повеќе од десет илјади лајкови за само неколку часа.

Нивес исто така го искористи своето патување во Ровињ како можност да се подготви да излезе по долго време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi