Нивес се заигра во базен, па им поклони на обожавателите глетка која нема толку лесно да ја заборават (ВИДЕО)

21 јули, 2021
Screenshot_2

Нивес Целзијус на својот Instagram профил објави видео кое ги натера нејзините бројни обожаватели и следбеници да полудат.

Нивес Целзијус се погрижи дополнително да ги загрее летните денови на своите фанови со ново видео што го сподели на својот Instagram профил.

39-годишната пејачка и писателка реши да се пофали како ужива деновиве на одмор и го поминува времето на базен во интересно обликуван костим за капење. Шареното и тесно бикини едвај ги задржа нејзините бујни облини кои станаа нејзин заштитен знак и ја разбуди фантазијата на нејзините следбеници.