Нивес во костим за капење што едвај ги покриваше нејзините облини испрати порака до хрватските фудбалери

28 јуни, 2021
7e9d1182919621df258c

За само два часа од овој пост во кој ги повика хрватските фудбалери да ја расплакаат репрезентацијата на Шпанија, Нивес доби над осум илјади лајкови и еден куп коментари за тоа како изгледа одлично и колку е исончана.

По Ивана Кнол, една од најжестоките навивачи на хрватската фудбалска репрезентација е Нивес Целзијус. За време на ова Европско првенство, Нивес во своите предизвикувачки изданија испраќа пораки за поддршка до фудбалерите во пресрет на сите натпревари, па им испрати порака и денес. Носеше минијатурен костим за капење кој едвај ги покриваше нејзините облини и им напиша: Расплачете ги Ла Роја. За само два часа од овој пост во кој ги повика фудбалерите да ја расплакаат репрезентацијата на Шпанија, Нивес доби над осум илјади лајкови и еден куп коментари за тоа како изгледа одлично и колку е исончана.

– Имајќи предвид дека сум во брак со фудбалер веќе десет години, мислам дека мојот интерес за фудбал не е необичен. Пред Дино Дрпиќ, повеќе гледав фудбал од женска перспектива. Кој е убав, кој е згоден и кој е страствен на теренот. Но, во брак се заљубив во фудбалот воопшто – рече таа пред две години во едноинтервју. Кога хрватската репрезентација учествуваше на Светскиот куп, Нивес беше фотографирана топлес и на своето тело ги напиша имињата на репрезентативците, а тогаш им порача: Целата моја душа е со хрватскиот тим.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi