Носи торба вредна 3.000 евра! Сораја повторно прави хаос на Инстаграм! (ФОТО)

26 март, 2021
саре

На новите фотографии кои ги објави на Инстаграм, Сораја позира покрај зелениот „Ламборџини“, во црвен фустан во кој „пукаат“ нејзините силиконски гради, а модниот детал е торбата чија цена е огромна.

Како што откривме на Интернет, овој детал во рацете на Сораја чини дури 3.200 евра, а станува збор за луксузен италијански моден бренд „Bottega Veneta“.

Единствената разлика е во бојата, на Сара е зелена!

Torba Soraja

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris