НОВ ХАОС ПОМЕЃУ ПЕЈАЧКИТЕ: Цеца насмеана пристигна на суд, а Карлеуша ѝ испрати БРУТАЛНА ПОРАКА! (ФОТО)

22 март, 2021
ceca-i-jeca

Пејачките пристигнаа на суд.

Додека сè уште се зборува за огнениот стајлинг на Светлана Цеца Ражнатовиќ од претходното судење, пејачката и Јелена Карлеуша се појавија денес на друго, ново соочување.

Не е познато по чија тужба лутите ривалки „се среќаваат“ денес, но пораката на Карлеуша непосредно пред сослушувањето предизвика бура од коментари.

“Гледам дека Цеца повторно ги повикала сите новинари на судењето… Ја разбирам, нејзиното единствено појавување во медиумите е само на судењата со мене. Ќе започнам да им наплаќам на сите за ова што ми се закачуваат  заради малку медиумски простор“, напиша таа на својот Instagram.

Јелена на судењето дојде целата во црно, додека Цеца, во посветли бои со насмевка помина покрај тимот на новинари.

Цеца не го носеше чадорот бидејќи врнеше, туку еден човек цело време го држеше над нејзината глава.

“Од каде вие? Така?”, Рече Цеца кога влезе во судот и стави маска на лицето како што беше пропишано.

Откако го напушти судот, таа застана и им покажа на новинарите златна статуа на која пишува:

„За најдобра пејачка и најсјајна sвезда на сите времиња! Цеца“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi