НОВИ ПРОБЛЕМИ ВО ДОМОТ НА ТАЊА САВИЌ – Мора да ги носи децата на ПСИХОЛОГ?!

15 јули, 2021
tanjasavic

Загрижена е!

Тања Савиќ будно го следи прилагодувањето на нејзините синови Максим и Ѓорѓе во новата средина, па затоа реши да отиде заедно со нив на психолог.

– Тања е свесна дека ова сега е процес на прилагодување за децата. Тие се навикнати на различна храна, различен живот. Живееја во Австралија, им недостасуваат пријателите, таткото, сè на што се навикнати во некоја далечна земја – вели пријателката на Тања и додава:

– Пејачката веќе им објаснува како стојат работите и дека преку видео повик можат да разговараат со нивниот татко кога сакаат. Свесна е дека е на лизгава земја. Она што најмногу ја загрижува е тоа што децата покрај нивниот татко станаа недоверливи кон сè. Сега ѝ треба соработка со детски психолог за децата да немаат големи последици – заклучува пријателката на пејачката.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi