ОБЈАВИ СТАРО ВИДЕО И НАПРАВИ ХАОС: Задникот на Станија во теретана – 10.000 лајкови за половина час!

15 март, 2021
stanija

Старлетата Станија Добројевиќ не им обрнува внимание на мажите кои поминуваат покрај неа

Старлетата Станија Добројевиќ уште еднаш објави низа слики и снимки од теретана, во кои во преден план се нејзините стомачни и задникот.

Прво позираше на справите – ги соблече хеланките и ги покажа извајаните мускули, а потоа го сврте грбот за да направи видео кој им се допадна скоро на 10 000 луѓе за половина час!

Видеото е направено од нејзиното момче Марко Марковиќ, и иако овој клип веќе ја виде светлината на денот минатата недела, Станија го објави повторно, по што настана хаос на Instagram за само половина час.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi