ОД ГАЛА ПРОСЛАВАТА ВЕДНАШ НА ЈАХТА – Милица Павловиќ ГРМИ во бикини и се забавува со жени на кошаркари (ВИДЕО)

14 август, 2021
milica-pavlovic

По спектакуларната прослава на роденденот, Милица Павловиќ отпатува за Црна Гора.

Музичката sвезда Милица Павловиќ направи гала прослава во еден белградски локал по повод нејзиниот 30-ти роденден.

Пејачката имаше огромна бела торта, а видеото од жешкиот танц со Јелена Карлеуша ги запали мрежите.

По големата прослава, Милица отпатува за Црна Гора, каде што се одмара со пријателите.

Тие уживаат на јахта, а Милица, меѓу другите, ја придружуваа Сандра Никетиќ, сопругата на кошаркарот Тадиј Драгичевиќ и Мина Милутиновиќ, сопругата на Немања Недовиќ.

Пејачката, исто така, ја покажа бруталната фигура во мало бикини:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi