ОДЛИЧНО РАСПОЛОЖЕНА Северина позира само во маица, а витките нозе се во преден план: Изгледаш како девојче, може да се види среќата во твоите очи!

26 јуни, 2021
Screenshot_1

Северина на Instagram сподели серија фотографии од Плитвице на кои позира само во маица.

Пејачката Северина Којиќ (49) моментално ужива во Плитвице во друштво на својот син, а колку ужива во својот одмор потврдуваат нејзините нови фотографии кои ги објави на Instagram.

Насмеана и одлично расположена, позираше покрај водопадот, облечена само во долга маичка со ликот на легендарната манекенка Кејт Мос, а со најавата ја цитираше познатата песна „Водопад“ од Добриша Чезариќ.

Со фотографиите на кои во преден план се нејзините нозе ги воодушеви обожавателите кои ја опсипаа со лајкови и комплименти.

„Прекрасна жена“, „Клинка“, „Убава“, „Може да се види среќата во твоите очи“, пофалби проследени со бројни срца и заљубени емотикони.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi