ОГНЕНО СКАПИТЕ ЧЕВЛИ НА КАРЛЕУША! Се пофали на мрежите – Од сумата ќе ви се сврти во глава (ВИДЕО)

15 август, 2021
Jelena-Karleusa-cipele

Карлеуша не штеди на гардероба.

Јелена Карлеуша е позната по својот уникатен стил, со кој привлекува големо внимание каде и да се појави, а за цените на одредени парчиња облека се зборува долго време.

Пејачката сега се пофали на Инстаграм со своите нови чевли со високи потпетици.

Balenciaga - Void 110 leather d'Orsay pumps | Mytheresa

Ова се розови чевли од познатата модна куќа „Баленсијага“, а цената, како и обично, е вистинска „ситница“.

Необичните потпетици се од Италија од последната сезона на славниот моден бренд, а нивната цена е „само“ 670 евра. Со оглед на оние од аеродромот од 1.000 евра, овие сепак се малку „попристапни“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi