Откако го добила старателството, пејачката купила СТАН: Еве каде ќе живее Тања Савиќ со своите синови (ФОТО)

18 март, 2021
tanja-savic

Не штедеше пари, купи недвижен имот за нејзините синови и за неа

Пејачката Тања Савиќ наскоро, според сопственото признание, ќе може да ги донесе своите синови да живеат со неа во Србија, благодарение на пресудата на австралискиот суд, според која таа отсега е нивен старател.

Се чини дека пејачката размислувала чекор напред, за местото каде ќе се смести со своите наследници, со оглед на тоа дека живеела со сопругот Душан Јовачевиќ како подтснар во Белград.

Екипата на едно шоу ја следеше познатата пејачка, која со месеци несебично ги споделуваше страдањата од приватниот живот со јавноста и пронајде нов стан кој го купи во населбата Смедерево.

Бидејќи Тања е родум од Радинац, место во близина на Смедерево, се чини дека пејачката претпочита помало опкружување во однос на гужвата во главниот град, па затоа избра такво место за живеење со нејзините синови Максим и Џорџе, за кои се бореше како лавица

Да потсетиме, пејачката пред два дена објави фотографии од своите синови на Instagram, со опис дека конечно биле слушнати нејзините молитви конечно да биде со децата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi