Ова е новата девојка на Милош Биковиќ: Преубавата русинка е шампион во својата професија и презгодна е! (ФОТО)

2 мај, 2021
Tan2021-4-12_145656694_0_1000x0

Беа заедно за зимување, актерот сè уште не зборува за нивната врска

Еден од најпопуларните српски актери, Милош Биковиќ, има нова девојка.

Според медиумите, станува збор за привлечната руска танчерка Арина Волошина.

Милош Биковиќ на покана на режисерот Никита Михалков отпатува за Москва да биде член на жирито на Интернационалниот филмски фестивал, а споменатата убавица му прави друштво деновиве.

Актерот беше снимен на вечера во друштво на Арина и тогаш беше откриено дека таа е негова нова партнерка.

Арина е шампион во танцување и досега има освоено бројни награди.

Интересно е што Русинката на Instagram ја следат пријателките на Биковиќ, кои ѝ оставаат позитивни коментари под фотографиите.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi