ОВА СЕ ОЧЕКУВАШЕ Анастасија Ражнатовиќ сподели радосни вести, пристигнуваат честитки од сите страни (ФОТО)

28 јуни, 2021
Screenshot_1

Не ја крие својата среќа

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ објави радосна вест!

Тинејџерската sвезда и пејачка Анастасија ги заплива во водите на нејзината мајка, а досега објави неколку песни кои се водечки хитови на сите списоци. Ќерката на Цеца неодамна објави две нови песни, кои можат да се слушнат од секое кафуле, а ниту еден ноќен клуб не може да се замисли без нив.

По големиот успех со претходните песни, Анастасија не крие дека е презадоволна од успехот со овие две песни што го постигнаа, па по тој повод им се обрати на своите следбеници на социјалната мрежа Instagram.

Имено, Анастасија објави дека нејзината песна „Извини“, за краток временски период надмина 8 милиони прегледи. Познато е дека естрадното небо го брка популарниот трендинг на YouTube платформата, а Ражнатовиќ не се симна од првите десет места. Овој успех го сподели во форма на Instagram Story, a пристигnuvaa честитки од сите страни, и од колегите и од нејзините верни обожаватели.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi