ОВА СИТЕ САКАА ДА ГО ВИДАТ: Се појави слика од момчето на Цеца во униформа, еве со што се занимаваше порано!

9 февруари, 2021
174242_ceca_f

Богдан Срејовиќ предизвика масовен интерес кај домашната јавност и секој ден дознаваме нешто ново за емотивниот партнер на фолк дивата.

Светлана Ражнатовиќ ужива во својата љубов со Богдан Срејовиќ, а новиот пар е се почеста тема на медиумите.

Бидејќи во јавноста излегоа информациите дека Цеца е во врска со девет години помладото момче, многумина се интересираат кој е човекот којѝи го привлече вниманието и какво е неговото минато.

Богдан е управител на елитен ресторан во Белград, а пред тоа се занимавал со моделинг, за што сведочи и малиот број фотографии на неговиот профил на социјалната мрежа Instagram. Овој период од неговиот живот е обвиткан со мистерија.

Срејовиќ носеше униформа и за презентација на модна колекција, а очигледно е дека има убави спомени од тоа време.

– Да се ​​вратиме на старата работа, но само малку – истакна момчето на Цеца со фотографијата.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi