Пие кокос и ужива со стомакoт до заби: Поради објавата на Луна од Дубаи, се огласи и Анабела! (ФОТО)

6 март, 2021
luna-marko

Луксузно роденденско патување

Луна Џогани на 8 март ќе го прослави својот 25-ти роденден, а нејзиниот свршеник Марко Миљковиќ, со кого чека дете, ја изненади со патување во Дубаи, за кое се вели дека искеширал 5.000 евра.

Ова беше нејзината желба, а целосното уживање на Луна во оваа луксузна дестинација го покажуваат и нејзините објави на социјалните мрежи, со кои активно започна веднаш по пристигнувањето.

По неколку слики во еден костим за капење, следеа нови, во друг – едноделен, а со стомакот до забите се опушта пиејќи кокос под сенка, под чадор.

Нејзините гради и огромниот стомак се во преден план, а објавата на Луна веднаш ја коментираше нејзината мајка Анабела Атијас.

„Моите две души“, напиша Анабела, на што Луна одговори дека ја сака.

Погледнете како ужива во Дубаи:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi