ПЛАТИЈА 250.000 евра за автомобил! Јована и Жељко се почастија со нови автомобили за време на пандемијата (ФОТО)

16 март, 2021
јеки

Јована и Жељко Јоксимовиќ купија два нови автомобили. Додека многумина на сцената се жалат дека едвај врзуваат крај со крај заради коронавирусот, тие на почетокот на годината се почастија со џип и лимузина БМВ, за што платија дури 250.000 евра.

Јована секогаш возеше добри автомобили. Како девојче се обидувала да има скапи автомобили, но и да ги менува често со нови и подобри модели. Жељко е ист! Најважно за него е автомобилот да биде удобен затоа што тој често патува за на работа. Дури и кога има можност да оди на концерти во странство со авион, Жељко претпочита да патува со неговиот автомобил – вели изворот.

Jovana Joksimović

Жељко не сака џипови, лимузината е најдобра за него. Тој секогаш вози само лимузини и избира само сива или црна боја. За разлика од него, Јована претпочита џипови. Во последно време возела почесто, бидејќи покрај тоа што оди секој ден на работа, го носи и нејзиниот син Коста на училиште. Таа претпочита црвени или бургундски автомобили – вели изворот и додава:

Željko Joksimović

Јована избра бургундски џип Х7 од 120 000 евра, а Жељко сива, луксузна лимузина од 130 000 евра. Јована ја чуваше својата стара мила, исто така џип, но една година постара манекенка Х6, додека пејачот го продаде својот двегодишен црн седан БМВ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi