По две годнини борба, на Северина ѝ е вратено старателството: „Не можам да ви кажам за што станува збор, но детето се врати дома“ (ВИДЕО)

30 август, 2021
80294bb325072319869ecd01b9ec4fbdd44b03fb

По две годинини на Северина ѝ е вратено старателството

Пејачката ја сподели добрата вест пред публиката на концертот во Црна Гора, и иако не сакаше многу да зборува за што се работи, само напомена дека „детето се врати дома“.

– Не можам да ви кажам за што станува збор, но детето се врати дома. Вие први дознавате, сѐ уште не е објавено. Благодарам за поддршката од сите. Пееме со радост – рече Северина и во истиот момент избувна крик, а потоа ја испеа песната „Роџено моје“, која ја посвети на синот Александар.

Борбата за старателсвото траеше две години

Да потсетиме, Милан Поповиќ, поранешниот партнер на Северина, пред две години поднесе тужба за старателство, која судот му ја одобри. Меѓутоа, фактот дека Северина, по бројните подеми и падови, истрајна во својата борба и го врати синот во свои раце, покажува дека мајчинската љубов е посилна од сѐ.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi