По нивната соработка, Ана Николиќ ја БЛОКИРАШЕ Беквалац, а сега Раста открива што мисли за НЕА

26 јули, 2021
Rasta-i-Natasa

Раста откри што мисли за Наташа по заедничката соработка

Пред неколку дена раперот Стефан Џуриќ Раста и пејачката Наташа Беквалац снимија заедничка песна „Од далеку“, а сега раперот проговори за заедничката соработка.

– Тоа е навистина најлудата приказна. Двајцата бевме во контакт и као „ајде да правиме некоја добра музика. Не знаевме точно што ќе правиме, седевме во студиото и слушавме неколку демо-снимки што ги имаме, и буквално кога ја пуштивме таа песна, обајцата сфативме дека тоа е песна за нас“ – рече Раста.

Тој додаде дека Наташа е голем професионалец и дека е воодушевен од соработката со неа.

– Наташа е цар и вреден работник, не можам да ја опишам. Ние го снимавме тој спот 18 часа на плус 40, не ја слушнав да се пожали ни еднаш и секоја чест на тоа – рече раперот.

Во неговите спотови често се појавуваат јахти, но во неговиот приватен живот, вели тој, е малку поинаку.

– Имам брод, сакам да се дружам со рибарите, тоа е посебна работа. Со јахта не можат да се приближат таму каде што ние се приближуваме со брод, а и имав доволно јахти во животот – рече Раста во емисијата „Премиера“.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi