ПО ПРИЧЕСТУВАЊЕТО ВО ХРАМОТ РАЖНАТОВИЌ НА КУП: Цеца јаде јајце, Анастасија снима, а тука е и Богдан (ВИДЕО)

2 мај, 2021
ceca

Пејачката ги испочитува сите обичаи.

Светлана Цеца Ражнатовиќ се причести синоќа, 1 мај, во храмот Свети Сава во Белград, во друштво на членовите на семејството.

Цеца дошла во придружба на нејзиното момче Богдан, синот Вељко, внукот Жељко, ќерката Анастасија, како и сестрата Лидија Ококољиќ и нејзиното семејство. Светлана не се оддели од малиот Жељко, кого го носеше, а потоа го држеше во скутот.

После тоа, Анастасија објави видео во кое Цеца јаде јајце, а Богдан ужива покрај неа.

Семејството беше заедно, а погледнете како изгледа сето тоа!

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi