По раѓањето на миленичката, сè тргна по нагорна траекторија: ЛУНА ја доведе линијата до совршенство, а исто така купи и нов СТАН

20 јули, 2021
310343_amigi-10112020-0097_ff

Миљковиќ не крие дека сè се одвива според планот во последно време, а новиот имот го покажаа на нивниот канал на Јутјуб.

Луна Џогани се оствари во улогата на мајка, пред нешто повеќе од еден месец, и од тој момент сите сегменти од животот започнаа по нагорна траекторија, а таа и нејзиниот сопруг Марко Миљковиќ пред неколку дена се пофалија дека купиле нов имот, во кој ќе се преселат со своето бебе за неколку месеци.

Станот се наоѓа во населбата Бежанијска коса, каде живеат многу јавни личности, како што се Лепа Брена, Саша Поповиќ, Драган Стојковиќ Босанац, Кеба.

Покрај новитетите, Џогани ја покажа и својата линија, која ја донесе во совршенство, многу брзо по породувањето, на што многу дами и завидуваа.

Фотографијата од прошетката со нивната миленичка Миа јасно покажува како изгледа Луна, а комплиментите само се нижеа.

Белата, спортска комбинација ја нагласи фигурата, а новата боја на косата и даде специфична црта на лицето, па среќата не се криеше.

Следбениците често ја прашуваат дали треба да и се врати на музичката кариера, но сегашниот приоритет на Луна е мајчинството и преселбата во новиот дом.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi