ПО РАЗВОДОТ: Северина ужива во Црна Гора во друштво на згоден Србин!

29 август, 2021
Severina (1)

Дури и птиците на гранката знаат дека Северина Вучковиќ и Игор Којиќ се разведоа со заеднички договор на 19 август во судот во Загреб. Иако беа во брак цели шест години, љубовта на поранешните сопружници сепак пропадна, а веста за распадот на бракот разочара многу обожаватели.

Судејќи по социјалните мрежи, пејачката одлучи да направи пауза од се, па моментално ужива во заслужениот одмор. На својот профил на Инстаграм, убавата сплиќанка сега објави фотографија на која позира со својот продуцент Филип Милетиќ, која доби стотици пофалби од верните обожаватели на Сева за извајаното торзо.

„Мојот продуцент е подобар од твојот, бидејќи хитовите не лажат“, напиша Северина во описот на фотографијата на која и двајцата позираат во костим за капење. Дуото во моментов ужива во Црна Гора, и ако можете да верувате во насмевката на нејзиното лице, пејачката добро се опоравува од колапсот на бракот.

Инаку, Северина и Игор се венчаа на крајот на септември 2015 година во Црквата Посета на Пресвета Богородица на Света Елизабета во Бејл, Истра. Пејачката потоа објави фотографија на која таа и Којиќ скокаа облечени во базенот. Во октомври истата година, тие имаа свадбена прослава во Белград, а една година подоцна имаа свадба во Занзибар.

Тајната за нивното „спојување“ ја откри менаџерот, добриот пријател на Северина, Едвин Софтиќ. „Игор е мој пријател, и јас сум со Северина како семејство долго време. Мило ми е што нивната врска заврши со брак ‘, изјави Софиќ за хрватските медиуми пред неколку години.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi