ПО СЕВЕРИНА, СЕ ИЗЈАСНИ И ИГОР! Еве што вели Којиќ по разводот

21 август, 2021
Screenshot_4

Игор Којиќ за прв се огласи пат откако Северина потврди дека повеќе не се заедно.

Пејачката Северина призна дека се развела од долгогодишниот партнер Игор Којиќ иако веќе долго време се шпекулира за нивните брачни кризи.

Во таа прилика, таа откри дека Којиќ бил прекрасен партнер и дека ѝ се нашол во најтешкиот период од нејзиниот живот.

По Северина, сега Игор проговори и не сакаше премногу да коментира за нивното раскинување.

– Сѐ е кажано, благодарам за разбирањето – кратко изјави Којиќ.

– Игор беше прекрасен партнер, поддршка и потпора во тежок период од мојот живот и му ја посакувам сета среќа на овој Свет. Знам дека сум јавна личност, но не сум вреќа за боксирање. Секоја разделба е тешка и барам од медиумите да се воздржат од пишување глупости и непроверени трачеви. Не можете да ми го уништувате животот, а сепак имате шанса да го поправите својот – изјави Северина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi