По шпекулациите дека нејзиниот постар СИН се одрекол од СЕМЕЈСТВОТО, Лепа Брена се огласи !

18 јануари, 2021
71040_lb_f

Во последните неколку недели, па дури и месеци, можеше да се слушнат гласини дека постариот син на пејачката Лепа Брена и тенискиот ас Бобо Живојиновиќ се скарале со целото семејство и дека тој веќе подолго време не го надминал прагот. Причината за ова е наводното спротивставување на семејството за неговиот избор на партнер, како и за фактот дека тој сака да се ожени со неа. Овие приказни дополнително се поттикнуваат од фактот дека во последно време не сме го виделе Живојиновиќ на неколку семејни собири и прослави. Тој целосно се повлече од јавноста дури и кога нагло реши да стави крај на кариерата на пеење, која беше во пораст.

Сега, пејачката Лепа Брена исто така објави дека споделила дел од нејзиниот концерт на нејзините социјални мрежи, на кој целото семејствоЖивојиновиќ е среќно со песната „Немам друг дом“. Таа исто така го обележа својот син на таа објава.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris