По Занзибар, Дубаи и Малдиви, Дара Бубамара повторно ГИ ЗАИНТРИГИРА сите со својата нова фотографија!

11 април, 2021
dara

Пејачката повторно отпатува.

Иако многу нејзини колеги се жалат на финансиската криза поради недостаток на работа и откажаните настапи поради пандемијата на вирусот корона, за Дара Бубамара дефинитивно „нема зима“.

Слободното време го искористи да посети неколку луксузни дестинации со своето момче Тони, а откако уживаше во Занзибар, Малдиви и Дубаи, пејачката започна ново патување.

Имено, Дара ги почасти своите следбеници со фотографија од авион, но сè уште не откри каде отпатувала.

Dara Bubamara

Додека не откриеме – погледнете како си поминала Дара на претходните патувања:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi