ПОБЕГНАА ОД ГРАДСКАТА ВРЕВА! Цеца и Богдан го напуштија Белград, Срејовиќ ПОКАЖА каде УЖИВААТ ГУЛАБИТЕ! (ФОТО)

25 септември, 2021
413860_ceca.jpg_f

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ и Богдан Срејовиќ го напуштија Белград и заминаа на одмор во Златибор.

Имено, Богдан објави видеа на својот профил на Инстаграм и покажа како уживаат во луксузниот имот што го изнајмиле само за себе.

Славниот пар ужива во имотот што го изнајмиле само за себе, а штом пристигнаа споделија прекрасни снимки кои покажуваат што ги опкружува.

На располагање имаат голема куќа во планински стил, огромен двор, како и базен, но најверојатно нема да го користат, со оглед на температурата, која не е баш соодветна за такво уживање.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris