Под ноќницата носеше само гаќички: Сораја позираше во проѕирна ноќница и ги полуде своите обожаватели! (ФОТО)

11 јануари, 2021
Soraja

Старлетата ги воодушеви своите следбеници со новиот пост на Инстаграм.

Старлетата носи пешкир на главата, а под ноќницата има само црни гаќички, па се забележа дека јасно се гледаат нејзините гради и брадавиците.

Воодушевени коментари се редеа под објавата, а фотографијата собра еден куп лајкови.